מנעולן וכספת ביתית - Hatzala4U
19
rtl,page-template-default,page,page-id-19,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

מנעולן וכספת ביתית

מנעולן

מנעולן הוא אדם שעוסק באופן קבוע בכל הנושא של פריצת דלתות ומנעולים, ובדרך כלל העבודה שלו קשורה למקרים שבהם אנשים לא מצליחים להיכנס הביתה שלהם, מסיבות שונות, והוא מגיע על פי ההזמנה שלהם ומנסה לחלץ אותם מהמצב על ידי כך שהוא פשוט פורץ את הדלת של הבית שלהם או מבצע החלפה של המנעול בבית ושיפוץ דירה, וכך הם יכולים מחדש להיכנס הביתה.
כאשר קוראים לשירותיו של מנעולן, בדרך כלל מדובר במצב חירום שבהם לא מצליחים לפתוח את הדלת, כאשר יש סיבות רבות שמצב זה מתרחש אבל בכל אחד מהם הפתרון הטוב ביותר הוא לקרוא למנעולן משום שהתהליך של פריצה לבית פרטי שאותו מבצע מנעולן יכול להתרחש ללא כל נזק לדלת או למנעול.
הזמנה של מנעולן יכולה לפתור בעיות רבות, כאשר מנעולן שהוא מקצועי יכול לבצע את התהליך ללא כל גרימת זנק, וללא כל סימן על הדלת או על המנעול.

כספת ביתית

אחד הפתרונות הטובים ביותר למצבים שבהם רוצים להגביר את תחושת הביטחון בבית הפרטי היא התקנה של כספת ביתית, שהיא תהליך פשוט מאוד שיכול להבטיח שכל מי שנכנס אליכם הביתה, בין אם מדובר בפורץ ובין אם מדובר באדם זר שיכול לרצות לגנוב לכם את הדברים מהבית, לא יוכל לגנוב שום ציוד אישי שלכם מפני שכל הציוד יהיה נעול בתוך כספת ביתית.
התקנה של כספת ביתית כיום הוא תהליך פשוט מאוד, מפני שאנשים רבים שעוסקים בתחום הביטחון יכולים להציע את שירותיהם לצורך התקנה של כספת ביתית, שהיא למעשה מקום נעול שבו אתם יכולים להשאיר את הציוד האישי היקר שלכם, כאשר הדרך היחידה לפתוח את הכספת היא על ידי קוד שרק אתם יודעים.
כספת ביתית לרוב מותקנת במקום שבו היא לא גלויה לעין, וגם כאשר היא גלויה אין שום דרך לפתוח אותה פרט לבנאדם שהתקין את הקוד ושם את הציוד האישי שלו שם.